Aktualni zawodnicy :

Katarzyna Śmietana

 

2 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

*III Miejsce - Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo w Luboniu,

* VII Miejsce - Puchar Świata Młodziczek w Judo.

* III Miejsce - Puchar Polski Judo. 

* III Miejsce - Międzynarodowy Turniej Judo w Suchym Lesie.

* I Miejsce - Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

Sławomir Śmietana

 

3 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

*III Miejsce - Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego (Lublin 05.03.2017 )

* III Miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

* II Miejsce - Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

Krystian Chłodny

 

4 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

*II Miejsce - Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego (Lublin 05.03.2017 )

Maciej Czuba

 

5 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

*III Miejsce - Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego (Lublin 05.03.2017 )

* III Miejsce - Wojewódzki Turniej Judo "Pierwszy krok"

Jagoda Chłodny

 

6 KYU

 

 Najważniejsze osiągnięcia:

II Miejsce -Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego w Judo (Lublin 21.10.2017)

I Miejsce - I Mistrzostwa Modliborzyc (04.06.2017)

I Miejsce-Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (05.02.2017)

III Miejsce- Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość05.02.2016)

Jakub Matysiak

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

II Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Bartłomiej Dziewa

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

I Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo w kat. 45kg (04.06.2017)

II Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo w kat. 42kg (Zamość)

III Miejsce- otwarte Mistrzostwa woj. Lubelskiego w kat.37kg (Zamość 05.02.2017)

III Miejsce- Otwarte Mistrzostwa woj. Lubelskiego w kat. 33kg (Lublin 14.06.2015 )

V Miejsce- Otwarte Mistrzostwa woj. Lubelskiego w kat.28kg (Lublin 09.06.2013)

 

Rafał Dziadosz

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

* III Miejsce - Wojewódzki Turniej Judo "Pierwszy krok"

Krystian Blacha

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

 I Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo ( Modliborzyce 04.06.2017)

I Miejsce- Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo ( Zamość 05.02.2017)

III Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość 07.02.2016)

Jakub Szmit

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

II Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Julia Blacha

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

I Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc (04.06.2017)

I Miejsce- Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość 05.02.2017)

III Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość 07.02.2016)

Aleksandra Butryn

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

III Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo +46kg (04.06.2017)

III Miejsce- Otwarte Mistrzostwa woj. Lubelskiego w Judo (Zamość 05.02.2017)

 

 

Hubert Sulik

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

V Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Kamil Gąska

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

II Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo (04.06.2017)

II Miejsce- Otwarte Mistrzostwa woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość 07.02.2016 )

 

 

Weronika Wielgus

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

II Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo w kat.+46kg (04.06.2017)

 

III Miejsce- Otwarte Mistrzostwa woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość 05.02.2017)

 

Maksymilian Hołody

 

6 KYU

 

Gabriel Wojciechowski

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

V Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Olaf Kruczek

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

III Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Marek Wieczorek

 

6 KYU

 

 

Dawid Woźniak

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

I Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w kat. wag do 30kg (04.06. 2017)

V Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w kat. wag. 24kg (Zamość 05.02.2017)

III Miejsce- Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego w kat.wag. 22kg (Zamość 07.02.2016)

Jeremiasz Sędziak

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

III Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc (04.06.2017)

I Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość 05.02.2017)

Mikołaj Ludian

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

III Miejsce - Mistrzostwa Modliborzyc w Judo

 

III Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość )

 

Karolina Żelazko

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

II Miejsce- Mistrzostwa Modliborzyc w Judo w kat.wag. 27kg (04.06.2017)

 

Nikola Kobylarz

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

IV Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Bartłomiej Głąb

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

II Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Krzysztof Woźniak

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

III Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo w kat. wag. do 30 kg ( 04.06.2017)

III Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość 05.02.2017)

III Miejsce- Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego w kat. wag 20 kg (Zamość 07.02. 2016)

Filip Gajór

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

III Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo (04.06.2017)

I Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość 05.02.2017)

III Miejsce- Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego (Zamość 07.02.2016)

Matthew Kasica

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

I Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo (04.06.2017)

III Miejsce- Funny Judo (17.11.2012)

 

 

Natalia Wala

 

6 KYU

 

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

III Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo (04.06.2017)

 

 

 

Kacper Lenart

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

III Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo (04.06.2017)

Igor Trojanowski

 

6 KYU

 

 

 Najważniejsze osiągnięcia:

III Miejsce- I Mistrzostwa Modliborzyc w Judo (04.06.2017)

 

 

Julia Chorębała

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

 

Aleksandra Siembida

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Julia Wlczak

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Maja Lisowska

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Aleksandra Surowska

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Tycjan Byra

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Aleksandra Byra

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Aleksandra Góreczna

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Ksawery Wojtan

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Katarzyna Mulińska

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Maja Dolecka

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Łucja Taradyś

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Jagoda Tes

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Julia Tes

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Aleksandra Taradyś

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Gabriela Skupińska

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Konrad Urban

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Jakub Skitał

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Gabriela Pawlak

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Jagoda Blacha

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Julia Bużewicz

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Kacper Serwatka

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Alicja Powrózek

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

 

Oliwia Majewska

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Daria Majewska

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Kinga Zaremska

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Wiktoria Suchora

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Kamil Gajór

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Dominik Gajór

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Dominik Dziewa

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

 

Emilia Dziewa

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Julia Dziewa

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Zuzanna Dziewa

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Andżelika Karbowniczek

 

6 KYU

 

 

Najważniejsze osiągnięcia:

Nasi wychowankowie :

 

 

 

 

 ROGOŻA SEBASTIAN

1 KYU

Najważniejsze osiągnięcia: 

* I Miejsce - Otwarty Puchar Polski Juniorów. Opole

* II Miejsce - Puchar Polski Juniorów. Piła

* IX Miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

* V Miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów

 

 

 

 

 

 

KUCHARSKI KAROL

1 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

* III Miejsce - Międzynarodowy Turniej Judo w Zakopanem

* III Miejsce - Akademicki Mistrzostwa Województwa Lubelskiego

 

 

 

 

 

 

DYCHA ADRZEJ

4 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

* III Miejsce - Akademicki Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

* IV Miejsce - Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

* V Miejsce - Akademickie Mistrzosta Województwa Lubelskiego.

 

 

 

 

 

 

 

BOŚ SZYMON

5 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

* III Miejsce - Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

 

 

 

 

 

CHODARA ARKADIUSZ

5 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

* V Miejsce - Akademicki Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

 

 

 

 

 

  SUROWSKI JAKUB

5 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

Jakub Piech

 

6 KYU

 

Gabriela Śmietana

 

5 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

* II Miejsce - Wojewódzki Turniej Judo " Pierwszy krok".

* II Miejsce - Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

* II Miejsce - IV  Mistrzostwa Skaryszewa " O złotą podkowę".

* III Miejsce - Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

 

 

 

 

 

 

  GAŁEK MICHAŁ

5 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

Oliwia Bartoszek

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

III Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Oktawia Bartoszek

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

II Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Dominik Gąsiorowski

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

IV Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Karolina Chudy

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

II Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Szymon Krzysztoń

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

IV Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

Sebastian Pasztaleniec

 

6 KYU

 

Najważniejsze osiągnięcia:

IV Miejsce-  Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Dzieci w Judo (Zamość)

 

 

 

 

 

 

 

 

KOWAL KACPER

5 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

Mikołaj Michałek

 

6 KYU

 

 

 

 

 

 

 

SIWKIEWICZ PIOTR

6 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

 

 

 

 DUBIEL JAKUB

6 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

 

 

 

 

WIELGUS ALEKSANDRA

6 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

 

 

 

 

 CZUBA BARTOSZ

6 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

 

 

 

 

 

 JANIK JULIA

6 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

 
 

 

 

 

 

 

 KWAŚNIK WIKTORIA

6 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

 

 

 

 

 KWAŚNIK PAWEŁ

6 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

 

 

 

 

GAŁEK ANNA

6 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

 

 

 

 

 

GÓRA KAMIL

6 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

* III Miejsce - Wojewódzki Turniej Judo "Pierwszy krok"

* III Miejsce - Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

 

 

 

 

 

 

GÓRA MATEUSZ

6 KYU

Najważniejsze osiągnięcia:

* II Miejsce - Wojewódzki Turniej Judo "Pierwszy krok"

 

 

 

 

 

 

SIWKIEWICZ ŁUKASZ

6 KYU  

Najważniejsze osiągnięcia:

 

 

 

Mateusz Muzyka 

1 KYU

 

 

 

 

 

Kamil Myszak 

4 KYU

 

 

 

 

Marcin Gąbka

5 kyu

 

 

 

Karol Tchórz

3 kyu

 

 

 

 

Grzegorz Gajór

1 kyu

 

 

 

 

Sylwia Pasztaleniec

6 kyu

TRENINGI

*Grupa I (najstarsza)

Poniedziałek i Sobota godz. 16.00

*Grupa II (średnia )

Sobota godz. 12.15

*Grupa III (młodsza)

Sobota godz.11.00

*Grupa IV (najmłodsza)

Sobota godz.10.00

*GYMCondition (zajęcia dla dorosłych) Sobota godz.18.00

EUROPEAN UNION JUDO
EUROPEAN UNION JUDO
             POLSKI ZWIĄZEK JUDO
POLSKI ZWIĄZEK JUDO

Sponsorzy:

Urząd Gminy Modliborzyce
Urząd Gminy Modliborzyce
Bank Spóldzielczy Ziemi Kraśnickiej w Modliborzycach
Bank Spóldzielczy Ziemi Kraśnickiej w Modliborzycach